Rebranding I.I.O. naar Fabius Opleidingen

Lisette van den Herik (account & traffic):
“Dankzij fabius een prachtige huisstijl!”

1 juni was het zover. Toen werd I.I.O., een uitstekend aangeschreven opleidingsinstituut met secretariële, financiële, administratieve, bedrijfs- en informaticaopleidingen door heel Nederland, Fabius Opleidingen.
Doel van deze naamswijziging en rebranding was een verschuiving teweegbrengen van sec opleidingen naar beroepsbeeld. Van ratio naar emotie. Vanuit de boodschap: “Dankzij fabius heb ik nu een leuke baan” gaven we een eerste aanzet tot een nieuw, verfrissend concept met beelden van ‘echte mensen’. Dit concept is vervolgens doorgevoerd in alle huistijlelementen: dankzij fabius een prachtige huisstijl!


Bent u ook geinteresseerd in een vergelijkbaar project? Plaats uw reactie door middel van het onderstaande formulier, en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.